פרסום ושיווק

מגדל תשקיע 300 מיליון שקל במתחם האלף של פרשקובסקי בראשל"צ

פרשקובסקי צפויה לרשום רווח של כ-60 מיליון שקל מהעסקה. הפרויקט צפוי לכלול שני מגדלי משרדים בני 22 קומות ובהיקף של כ-53 אלף מ"ר
גיא עיני | 
יוסי פרשקובסקי (צילום יוני מרדכי)
{מגדל ביטוח} דיווחה הבוקר (ב') על כניסתה כשותפה שווה עם {פרשקובסקי} בשני מגדלי המשרדים - ICON במתחם האלף בראשון לציון בהשקעה של 300 מיליון שקלים. פרשקובסקי צפויה לרשום רווח של כ-60 מיליון שקל מהעסקה.
הפרויקט צפוי לכלול שני מגדלי משרדים בהיקף של כ-53 אלף מ"ר בגובה של 22 קומות. על פי  ההסכם בין החברות, רק לאחר השלמת הבנייה יועברו מחצית מהזכויות במגדלים והכנסות והוצאות הפרויקט לאחר מכן יתחלקו באופן שווה בין השותפות. הסכם ההתקשרות הינו עם חברת "נתיבי דור", הנמצאת בבעלות מלאה של פרשקובסקי, שצפויה לרשום רווח מוערך של כ-60 מיליון שקל מהעסקה לאורך תקופת הפרויקט.
על פי התכנון הראשוני של פרשקובסקי, המגדל הראשון הכולל 19.4 אלף מ"ר של משרדים יועד למכירה והמגדל השני בשטח של 33.1 אלף מ"ר משרדים יועד להשכרה. כעת בעקבות כניסת מגדל לשותפות בפרויקט ועל פי ההסכם בין הצדדים, יפעלו החברות להשכרת כל שטחי המשרדים בשני הבניינים וכן את שטחי המסחר והחניות.
על פי ההסכם, מחויבת מגדל להפקיד כ-21 מיליון שקל בנאמנות עבור נתיבי דור עד קיום התנאים שנקבעו בהסכם המכר, הכוללים בין היתר חתימה על הסכם ליווי להקמת הפרויקט, רישום הערת אזהרה לטובתה וכו'. יתרת התמורה על פי ההסכם תשולם לנתיבי דור לפי קצב התקדמות הבניה בצמוד למדד תשומות הבניה.
נתיבי דור התחייבה להשלים את בניית הפרויקט בתוך 40 חודשים ממועד הוצאת היתר החפירה ודיפון שאותו מחויבת החברה להוציא עד סוף השנה או בתוך 36 חודשים ממועד הוצאת היתר הבניה לפרויקט, שאותו מחויבת החברה להוציא שנה מחתימה ההסכם. 
יוסי פרשקובסקי, יו"ר חברת פרשקובסקי: "אנו שמחים על כניסת חברת הביטוח מגדל לשותפות בפרויקט שלנו במתחם האלף בראשון לציון. אנו פועלים להוצאת היתרי חפירה ודיפון והיתרי בנייה לשני המגדלים ומצפים כי הבנייה תחל כבר בחודשים הקרובים".
מחברת הביטוח מגדל נמסר, כי העסקה מומנה ממקורותיה העצמיים של החברה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה