פרסום ושיווק

אינטרקיור: רווח הון של מיליון דולר, אבל לא מקנאביס

חברת הקנאביס הרפואי דיווחה על השלמת מכירת כ-106 אלף מניות ריגנרה. לאחר השלמת העסקה נותרה אינטרקיור עם החזקה של כ-12.3% ממניות ריגנרה
גיא עיני | 
אהוד ברק, מתוך הסרט "להיות רמטכ"ל" (צילום צילום מסך מאקו)
חברת הקנאביס הרפואי {אינטרקיור} הודיעה אתמול לאחר נעילת המסחר בבורסה על השלמת מכירת מניות ריגנרה, אשר צפויה להניב לחברה רווח הון של כמיליון דולר. אחר השלמת העסקה נותרה אינטרקיור עם החזקה של כ-12.3% ממניות ריגנרה, בשווי המוערך בכ-11.5 מיליון דולר.
נכון להיום אינטרקיור הינה חברת קנאביס רפואי אשר נכנסה לתחום על ידי רכישת קנדוק בחודש יולי בשנת 2018, אך הרווח שרושמת החברה ממכירת מניות ריגנרה אינו קשור למוצרי קנאביס.
בדו"חות הכספיים של אינטרקיור לשנת 2018 מצויין כי החברה השקיעה כ-3.5 מיליון דולר וכן השקעה נוספת בתמורה להקצאת מניות של החברה והתקשרה עימה בשנת 2015 ובמרץ 2016 הודיעה אינטרקיור על השלמת העסקה.
על פי הדיווח מאתמול בערב, אינטרקיור השלימה את העסקה למכירת 105,833 מניות בכורה של ריגנרה פארמה תמורת 1.27 מיליון דולר, המשקף מחיר של כ-12 דולר למניה ושווי של כ-94 מיליון דולר ללא דילול לריגנרה. לאחר השלמת העסקה מחזיקה אינטרקיור בכ-12.27% מהון המניות ללא דילול של ריגנרה. החברה דיווחה כי היא צפוייה לרשום רווח הון בסך של 988 אלף דולר בעקבות מכירת המניות.
ריגנרה עוסקת בפיתוח תרופות לשיקום עצבי. ביולי 2018 דיווחה ריגנרה כי החלה בניסוי שלב 3 למחלת ה-NAION שהינה מחלה חשוכת מרפא כיום, היא למעשה שבץ של העצב האופטי אשר גורם לאובדן כושר הראיה באופן מיידי עד כדי עיוורון מוחלט.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה