פרסום ושיווק

הבורסה לני"ע: בנק ההשקעות ג'פריס מצטרף כחבר בורסה, אבל מרחוק

בהנהלת הבורסה מצפים כי הצטרפותו תאפשר הגדלת החשיפה של חברות הטכנולוגיה הישראליות למשקיעים. מה זה חבר בורסה מרחוק?
גיא עיני | 
איתי בן זאב (צילום קובי קנטור)
הבורסה לניירות ערך בתל אביב הודיעה היום (א') כי בנק ההשקעות ג'פריס מצטרף לבורסה בתל אביב כחבר רחוק. הצטרפותו של ג'פריס כחבר רחוק בבורסה בתל אביב תאפשר לבנק להעמיק את חשיפתן של חברות הטכנולוגיה והביוטכנולוגיה הישראליות למשקיעיהן.
מה זה חבר רחוק?
הבורסה מאפשרת לגופים פיננסים בינלאומיים גדולים, להתקבל כחברים רחוקים בבורסה, אשר הינם חברי בורסה, שאינם מחויבים להחזיק בסניפים או נציגות קבועה בישראל. על פי אתר הבורסה, עד כה החבר מרחוק היחיד היה מריל לינץ' אולם מהיום כאמור, מצטרף חבר בורסה מרחוק נוסף. 
הצטרפותו של ג'פריס, אשר נחשב לאחד מהשחקנים הבינלאומיים הגדולים והמשמעותיים ביותר בשוקי ההון והעסקאות הפיננסיות בענפי ההיי-טק והביוטכנולוגיה בישראל, תאפשר גישה מהירה ונוחה יותר ללקוחותיו - משקיעים מוסדיים בינלאומיים לבורסה בת"א.  בהנהלת הבורסה מציינים כי לג'פריס ידע רחב וניסיון מעמיק בחברות היי-טק, ביומד ומדטק ישראליות והבנה ייחודית של צרכיהן העסקיים והפיננסיים.
"אנו גאים שג'פריס, בנק השקעות בינלאומי הנמנה עם בנקי ההשקעות המובילים בעולם, החליט להצטרף כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך. זוהי הבעת אמון בשוק ההון הישראלי ובבורסה בתל אביב. צעד זה הוא חלק מהתכנית האסטרטגית שלנו לחשוף את החברות הנסחרות בתל אביב למשקיעים הבינלאומיים. אנו מאמינים שהקשר עם גוף בינלאומי כמו ג'פריס יסייע לנו לקדם את היעד שלנו לטווח הארוך - להפוך לבורסת הייטק מובילה", אמר איתי בן-זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב.
"אנו נרגשים מהצטרפותה של חברת הבת שלנו, ג'פריס כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך בתל אביב. כמי שעקבו אחר צמיחתה של הבורסה בשנים האחרונות, אנו מאמינים שזהו הזמן הנכון להצטרף לבורסה כחבר רחוק ומצפים לחזק את נוכחותנו בבורסה בתל אביב ובשוק ההון הישראלי", אמרו בהודעה משותפת מנ"כל ג'פריס ריצ'רד הנדלר ונשיא הבנק בריאן פרידמן.
"ההחלטה לבקש מעמד של חבר רחוק בבורסה לני"ע בתל אביב היא חלק מהמחויבות הרחבה של ג'פרי'ס לעסקים בישראל ולבורסה לניירות ערך עצמה", הוסיף נתי גינור, מנהל השוק הישראלי בג'פריס והמשיך: "החברה שלנו עושה עסקים בישראל כבר יותר מ-20 שנה. במקביל להתמקדות שלנו בהזדמנויות הרבות שישראל מציעה, קשר הדוק יותר עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב הוא הצעד הבא שעלינו לעשות. אנו מצפים לסייע להמשך הצמיחה של הבורסה והחברות הנסחרות בה במקביל להפניית תשומת ליבם של המשקיעים הגלובליים לשוק התוסס והדינמי הקיים בישראל".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה