מדיה

נפסל ראיון עם איש מוסד - שנועד לקדם סרט על חיסול שקאקי

הראיון יועד לשידור הערב בתכנית של אודי סגל ברשת 13, כדי לקדם את הסט של אורלי וילנאי וגיא מרוז המשחזר את חיסולו של מנהיג הג'יהאד האיסלאמי לפני 24 שנה
אלכסנדר כץ |  4
פאתחי שקאקי, מנהיג הג'יהאד האסלאמי , בסרטם של אורלי וגיא 'המוסד: יחידת חיסול' (צילום מתוך הסרט)
הצנזורה פסלה לשידור ראיון שערך אודי סגל עם בכיר לשעבר במוסד מישקה בן דוד, ואמור היה להיות משודר בתכניתו של סגל 'לפני החדשות' – כך נודע לאייס. הראיון עם בן דוד אמור היה לקדם את סרטם של אורלי וילנאי וגיא מרוז 'המוסד: יחידת חיסול', שישודר הערב ברשת 13 בשעה 21:15.
בן דוד שימש קצין המודיעין של יחידת 'קיסריה', אותה יחידת החיסולים של המוסד. הוא מרואיין מרכזי בסרט שמשחזר לראשונה את חיסולו של פאתחי שקאקי, מנהיג הג'יהאד האסלאמי שנורה למוות מטווח קצר לפני 24 שנה באי מלטה. אגב, עד היום ישראל לא הודתה בביצוע החיסול  של שקאקי. 
מערכת התכנית ניהלה בשבוע האחרון מו"מ מול הצנזורה, שביקשה לפסול לשידור חלקים נרחבים מן התחקיר שערכו אורלי וגיא וכלל צילומים בלעדיים במלטה. לבסוף הושגו הבנות שאפשרו את שידור הסרט, ללא מספר קטעים שנפסלו, כמו גם הריאיון עם בן דוד אצל סגל.
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  המוסר של הזוג הזה נעשה בשם זכות האויב לדעת
  מתי 14/07/2019 05:46
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה אכפת לזוג הלא מוסרי הזה לחשוף שיטות פעולה של המוסד שנועדו להגן עלינו בשם זכות האויב לדעת
  סגור
 • 2.
  נוהג בזוי של ליקוק בתוך המישפוחעס
  קצין מודיעין 13/07/2019 11:27
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מה זה ראיון פרופו לפרומו? לא היה לנו די בשממון של גיא ואשתו? עלק בלעדי. מה היה בלעדי בסרט? מישקה בן דוד שכבר מזמן הפך לפטפטן הראשי של המוסד חפר שוב כולל בכשלון העצום גם שלו בפרשת משעל. רם בן ברק? פוליטיקאי טירון צריך לאוורר סיפור ישן. מה מצאו שם? התאכסנתי במלון הזה בעצמי. ביג דיל. האופנוע? מוצג לראווה לכל אחד. רימו והונו את העדה המסכנה להתנקשות שהבטיחו לה צילום מרחוק עלק. איזה צילום מרחוק. כל מי שאינו עיוור יזהה אותה עכשיו ועלול לפגוע בה ולא לא התכוונתי למוסד. אז מה היה לאודי סגל עוד עיתונאי בשנקל שמלא בעצמו מעצמו להוסיף על הראיון של מישקה שכבר פיטפט בקריצה והודה במעורבות המוסד מפיו בחיסול. מלבד ללקק בחינם לעמיתיו באותו הערוץ? חרטה וללא קשר מרוז הגיע לשיא הטימטום כשאמר לסוכן המבצעי של המוסד " אתה השמאלני הכי מיליטנטי שאני מכיר"...חחחח
  סגור
 • 1.
  הזוג הזה גורם רק נזק, פעם אחר פעם במרדף לתהילה. נמאסתם
  צהוב עמוק 11/07/2019 23:00
  הגב לתגובה זו
  4 1
  לא הכל מותר. אתם לא מענינים איש.
  סגור
 • אמת ויציב (ל"ת)
  שלום 13/07/2019 08:33
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור